Cognor Mieszkania Częstochowa Parkitka

Kujawska Apartamenty

Częstochowa Parkitka ul. Kujawska

photo

KUJAWSKA APARTAMENTY to wyjątkowa inwestycja charakteryzująca się doskonałą lokalizacją, nowoczesną architekturą, wysoką jakością materiałów, ekologicznymi rozwiązaniami oraz funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami.

W ramach inwestycji powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny z wydzielonymi architektonicznie segmentami A i B do których prowadzą 4 klatki schodowe. Oferujemy 76 lokali mieszkalnych (w tym część apartamentów o powierzchni ponad 70 m2) wyposażonych w funkcjonalne balkony lub przestronne tarasy i komórkami lokatorskimi w większości zlokalizowanymi na kondygnacji mieszkania. Garaż podziemny to 88 miejsc postojowych, które zapewnią mieszkańcom wygodne parkowanie i możliwość łatwego przemieszczenia się windą na piętro swojego mieszkania. Każdy lokal zapewnione ma przynajmniej jedno miejsce postojowe, a dla części apartamentów możliwy jest zakup dodatkowego miejsca postojowego.

W garażu podziemnym przewidzieliśmy pomieszczenie na rowery wygodnie skomunikowane z wjazdem. Nie będzie potrzeby kłopotliwego wwożenia ulubionego jednośladu na wyższe piętra i zajmowania miejsca na korytarzu lub w komórce lokatorskiej

Dla najmłodszych przewidzieliśmy miejsce do zabawy i wypoczynku.

W ramach zagospodarowania terenu inwestycji zaprojektowaliśmy dużo zróżnicowanej zieleni wraz z funkcjonalną komunikacją i oświetleniem. Poczucie prywatności i bezpieczeństwa zapewnia ogrodzenie całego terenu z instalacją domofonową i automatycznie sterowaną bramą wjazdową.

Rozwiązania ekologiczne

Ogrzewanie mieszkań, części wspólnych oraz ciepła woda użytkowa zapewniona jest przez ciepło systemowe firmy Fortum. System wyposażony będzie w indywidualne stacje mieszkaniowe (logotermy), który jest obecnie jednym z najnowocześniejszych systemów grzewczych, zapewniający użytkownikom pełną kontrolę nad sposobem korzystania z ciepła, równocześnie ograniczającym koszty ogrzewania.

Dla mieszkańców korzystających z aut elektrycznych przewidzieliśmy możliwość instalacji gniazda do ładowania samochodu bezpośrednio przy miejscu postojowym w garażu podziemnym, które będzie zintegrowane z licznikiem prądu w mieszkaniu.

Inwestycja wyposażona będzie w instalację fotowoltaiczną, która pokrywać będzie zapotrzebowanie na prąd dla części wspólnych osiedla (oświetlenie klatek schodowych, korytarzy, oświetlenie zewnętrzne, zapotrzebowanie wind). Dbamy o środowisko i zmniejszamy wysokość czynszu.

Zobacz rozkład segmentów i klatek.


My alt text

Wizualizacje

Lokalizacja

COGNOR HOLDING S.A. Sp. Komandytowa